O nas

Transfery: Szczyrk, Buczkowice, Rybarzowice, Bystra, Bielsko-Biała, Żywiec, Bierna, Zarzecze, Międzybrodzie Bialskie i Żywieckie, Cieszyn, Wisła, Ustroń, Istebna oraz inne miejscowości

Minibus Szczyrk

transport to obsługa klientów indywidualnych i biznesowych.

Usługi transportowe to nasza specjalność. Staramy się zapewnić najwyższy poziom usług. Do każdego, zarówno dużego, jak i małego zlecenia podchodzimy z jednakową uwagą i zaangażowaniem. Wyróżniamy się punktualnością, komfortem i bezpieczeństwem usług. Codziennie wychodzimy naprzeciw wszelkim oczekiwaniom dotyczącym różnego rodzaju transferów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez siedem dni w tygodniu. Specjalizujemy się w transporcie osób w różne miejsca i okoliczności.

Dlaczego my?

  • nowoczesny samochód z klimatyzacją

  • czystość i komfort

  • szeroki zasięg działania

  • bezpieczeństwo

  • dyspozycyjność 7 dni w tygodniu

  • obsługa w języku angielskim

  • licencja na przewóz osób

  • usługi door to door

 

Dokąd możemy Cię zawieźć?

Wynajem busa z kierowcą. To usługa, dzięki której możesz podróżować komfortowo i bezpiecznie dokąd tylko chcesz. Zapewniamy usługi transportowe w Beskidzie Śląskim, a także w każde wskazane przez klienta miejsce. Jest to szczególnie dogodne z perspektywy organizacji imprez okolicznościowych oraz obsługi wydarzeń biznesowych. Specjalizujemy się także w transferach lotniskowych. Poszukujesz- większej taxi z lotniska w Krakowie do Bielska? Potrzebujesz transport dla Gości weselnych w Szczyrku? Także znajdziesz taką usługę w naszej ofercie. Jeśli interesują Cię te i podobne zapytania, to nasza oferta będzie właśnie dla Ciebie.

Bus na 8 osób z kierowcą

Wyjazd na targi, spotkanie biznesowe lub wspólny weekend z przyjaciółmi...

Nie brakuje okazji- w których bus 8-osobowy ułatwiłby nam transport w wybrane miejsce. Komfortowe podróżowanie całą grupą bez konieczności rozdzielania się na kilka samochodów. Wszystkie usługi świadczymy w trybie door to door. Planując podróż służbową lub prywatną nie musicie Państwo przemieszczać się z nieporęcznymi bagażami. Dzięki usłudze taxi bus nie trzeba czekać na transport w niedogodnych dla siebie lokalizacjach.

Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu

Zlecenia na nocne transfery przyjmujemy do godziny 23.00

Nasze usługi przewozu osób są zawsze elastyczne. Dopasowane do różnych odbiorców. Transfery wykonujemy siedem dni w tygodniu, realizujemy wszystkie zlecenia, nawet te w nocy.
Przejazdy nocą realizujemy po wcześniejszym ustaleniu z klientem. Zamówienia na nocny transport przyjmujemy do godziny 23.00

design by : LEMONPIXEL.pl