Usługa Bus Taxi Szczyrk

Alternatywa dla tradycyjnych taksówek. Bus który pomieści do 8 pasażerów

Gdy pasażerów jest więcej niż czworo...

Wziąć jedną taksówkę, a pozostali pojadą komunikacją autobusową? Czy może dwie taksówki?

Ten problem rozwiązuje możliwość zamówienia Taxi Busa, który pomieści 8 pasażerów. Odpada konieczność zamawiania 2 osobnych taksówek. Wszyscy razem w jednym czasie dotrą we wskazane miejsce. Dodatkowym atutem jest fakt, iż przed rozpoczęciem kursu, klient zna dokładną kwotę przejazdu.
Usługę taxi bus kierujemy do klientów prywatnych, jak i biznesowych.

Zapewniamy usługi taxi bus do dowolnej lokalizacji na terenie miasta Szczyrk i okolic. Oferta taxi bus Szczyrk cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Bus zamawiany jest głównie do:

-Przewozu narciarzy jako ski bus,

-transportu turystów pieszych,

-przewozu osób z hotelu do restauracji i odwrotnie,

-transportu na imprezy firmowe czy okolicznościowe,

-transportu na wesela

-transferu lotniskowego

-inne wskazane przez klienta miejsca


Taxi Bus- umożliwia jednoczesny transfer do ośmiu pasażerów, zachowując pełen komfort i wygodę podróżowania. Busa wraz z kierowcą można wynająć także na dłuższe trasy. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji

 

Taxi Bus czyli

oferta zamówienia kilkuosobowego busa

Taxi Bus jest to większa taksówka, którą jest bus, a nie samochód osobowy. Jest to pewnego rodzaju transport zbiorowy. Bus umożliwia dojazd pod wskazany adres większej grupie osób. Zamawiając taxi bus, znika problem, pojawiający się podczas organizowania imprez pracowniczych. Gdy jest potrzeba przewiezienia większej ilości osób usługa taxi bus to doskonały wybór. Taxi Bus działa identycznie jak taksówki, z jedną istotną różnicą. Będąc w 7 osób, nie trzeba zamawiać dwóch taksówek, tylko jednego busa. Dzięki temu wszyscy jednym transportem dojadą pod wskazany adres.
Rośnie zainteresowanie na tego rodzaju usługi, ponieważ:

-nie każdy posiada własny samochód,
-nie każdy chcę zużywać własny samochód w celu podwożenia większej grupy osób,
-komunikacja miejska nie jest najszybszym środkiem transportu,
-do taxi osobowej, zmieści się jedynie 5 osób z kierowcą,

Kiedy warto skorzystać z usługi

Bus Taxi Szczyrk

Mówi się, że samochód to jedna z najwygodniejszych form transportu. Nie zawsze jest to korzystna opcja ze względu na ograniczenia w ilości przewożonych osób.

W przypadku większej liczby osób- samochodem osobowym trzeba przejechać tę samą drogę kilka razy. Zrobienie większej ilości kursów – zabiera nie tylko bardzo dużo czasu, ale również sporo kosztuje.

Dla kogo są usługi taxi bus?

  • podczas transportu z kościoła lub urzędu na weselę;

  • podczas transportu na wyjazd służbowy;

  • podczas transportu na imprezę integracyjną;

  • podczas wyjścia w większej grupie znajomych do baru, kina czy klubu;

  • podczas imprez zorganizowanych – urodzin, wieczorów panieńskich, kawalerskich lub innych wydarzeń.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę naszych usług bus taxi Szczyrk. Oferujemy transfer komfortowym busem 8- osobowym plus kierowca.

Dlaczego warto korzystać z usług taxi Szczyrk lub bus taxi Szczyrk?

Szybkie i wygodne przemieszczanie się z miejsca do miejsca. Profesjonalizm i atrakcyjne ceny.

Zalety korzystania z usług taxi Szczyrk lub bus taxi Szczyrk:

1. Oszczędność czasu

Lokalny przewoźnik i taksówkarz znają doskonale okolicę w swoim mieście. W tym wszystkie przejazdy na skróty. Aby mieć pewność, że nie spóźnimy się w wyznaczone miejsce, polecamy zamówić usługę taxi Szczyrk lub bus taxi Szczyrk.

2. Nie trzeba martwić się o parking

Coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z usług taxi. Zwłaszcza gdy na miejscu, gdzie trzeba dojechać autem, nie ma gdzie zaparkować. Problem ten rozwiązuje zamówienie usługi taxi lub bus taxi Szczyrk. Nie trzeba czekać, aż zwolni się miejsce parkingowe. Nie trzeba krążyć ulicami dookoła w poszukiwaniu innego wolnego miejsca. Nie trzeba stresować się, że za chwilę będziemy spóźnieni.

3. Komfort przejazdu

Wszyscy żyjemy w ciągłym pośpiechu. Podróż taxi lub taxi busem daje dodatkowy czas na wykonanie zaległych telefonów, lub na chwilę odprężenia. W zatłoczonych środkach komunikacji publicznej mogłoby to być niemożliwe.

4. Konkurencyjne ceny

Cena to główny czynnik, przy wyborze firmy oferującej usługi taxi lub przewóz osób. Na rynku oferuje się wiele firm przewozowych i taksówkarskich. Firmy chcą, zachęcić do siebie jak najwięcej potencjalnych klientów oferując specjalne zniżki. Mogą to być także promocyjne lub gratisowe przejazdy. Karty stałych klientów oraz inne udogodnienia na potrzeby podróżujących.

Usługa bus taxi Szczyrk – dlaczego warto?

Usługi przewóz osób, taxi Szczyrk, bus taxi Szczyrk- dla każdego.
- Młodzi docenią szybkość i wygodę przejazdu,
- Rodziny lub kameralne grono znajomych do 8 pasażerów doceni bus taxi Szczyrk. Zaletą usługi bus taxi Szczyrk jest brak konieczności rozdzielenia się na 2 taksówki. Wszyscy razem jednym transportem dotrą w wyznaczone miejsce. Dodatkowo bus posiada spory bagażnik.
- Seniorzy docenią bezpieczną i komfortową podróż.

Przewóz osób, taxi bus i taksówka, to w obecnych czasach usługa postrzegana jako "złoty środek" między własnym autem a transportem publicznym.

design by : LEMONPIXEL.pl