Usługi transportowe Szczyrk i okolice

Przewóz osób od drzwi do drzwi

Licencjonowany krajowy przewóz osób

Zadbamy o to, by Twoja podróż była bezpieczna i jednocześnie komfortowa.

Zapewniamy bezpieczny przewóz osób na terenie Beskidu Śląskiego. Nasze usługi świadczymy głównie w Szczyrku – bardzo popularnej górskiej miejscowości wypoczynkowej. Z oferty skorzystać mogą zarówno osoby prywatne, jak i klienci firmowi. Posiadamy wieloletni staż w branży mamy stosowną licencję upoważniającą do transportu osobowego. Nasz samochód to komfortowy, nowoczesny i regularnie przechodzący przegląd techniczny pojazd. Bus pozwala na wygodny i szybki przewóz osób w niewielkim i kameralnym gronie. Minibus pomieści maksymalnie osiem osób.

 

Przewozy osobowe busem – alternatywa dla taxi

Minibus 8+1

Jeśli podróżujesz w grupie, jest Was więcej niż czworo, warto skorzystać z naszego pojazdu. To doskonała alternatywa taxi znacznie korzystniejsza ze względu na ilość miejsca. Busem może pojechać nawet 8 pasażerów. Odchodzi wówczas konieczność zamówienia kolejnej taksówki i oczekiwania na jej przyjazd.

Zapewniamy bezpieczny transport osobowy na każdej trasie na terenie Szczyrku. A także do okolicznych miejscowości takich jak Bielsko-Biała, Żywiec czy Wisła. Całą grupą, w jednym czasie dostaniecie się pod wskazany adres. Przed rozpoczęciem kursu, klient jest informowany przez kierowcę, ile dokładnie będzie kosztował go przejazd.

Transport osób na imprezy rodzinne i wydarzenia firmowe

na terenie Szczyrku, Bielska-Białej, Żywca i okolic

Prowadzimy całoroczną działalność. Mieszkańcy, jak i turyści odwiedzający Szczyrk, Bielsko-Białą, Żywiec mogą skorzystać z naszych usług. Do współpracy zapraszamy również lokalne firmy. Zamówienie busa jest praktycznym rozwiązaniem w wielu różnych sytuacjach. Czasami potrzebny jest np. transport osób na:

  • weselę,

  • komunię,

  • imprezę firmową,

  • urodziny,

  • wieczór panieński/kawalerski

  • inną uroczystość bądź wydarzenie służbowe

W przypadku różnego rodzaju imprez taxi osobowe może okazać się niewystarczającym rozwiązaniem. Dlatego warto rozważyć przewóz osobowy i skorzystać z naszej oferty.

Zachęcamy do skorzystania z komfortowego transportu. Dowolna lokalizacja na terenie Szczyrku i okolic. Przewozy na lotniska lub wesela z miejscowości położonych w Beskidzie Śląskim.

 

Licencja

Transfer busem- lokalny i krajowy

Licencja na wykonywanie krajowego transportu drogowego w zakresie przewozu osób pojazdem samochodowym przeznaczonym konstrukcyjnie do przewozu powyżej 7 i nie więcej niż 9 osób łącznie z kierowcą, wydaną przez Starostę Bielskiego.

Posiadając powyższe uprawnienia możemy świadczyć usługi klientom na terenie całego kraju.
Bez problemu zorganizujemy transport nawet dla większej grupy osób. Zdecyduj, gdzie chcesz pojechać, a my zadbamy o to, by Twoja podróż była bezpieczna i komfortowa.
Zapraszamy- wypróbuj przewóz osób- alternatywę Taxi Szczyrk

design by : LEMONPIXEL.pl