Transfery lotniskowe

Szukasz większej taxi na lotnisko? Potrzebujesz odbiór z lotniska? Sprawdź naszą ofertę.

Transfer lotniskowy

wygodny i komfortowy sposób podróżowania

Nasz bus taxi na lotnisko to doskonałe rozwiązanie gdy:

 • Masz w planie wyjazd samolotem za granicę.

 • Planujesz podróż służbową samolotem.

 • Nie chcesz korzystać z własnego samochodu lub publicznego transportu jadąc na lotnisko.

Bezpieczny i punktualny przejazd m.in. z lub na lotnisko Chopina Warszawa, lotnisko Modlin. Bus taxi na lotnisko zabierze do 8 pasażerów z dużym bagażem. Przewóz na lotniska Katowice-Pyrzowice, Kraków-Balice oraz Wrocław. Usługi transferów lotniskowych to alternatywa dla taksówki lotniskowej.

Co to jest transfer lotniskowy?

Transfer lotniskowy to:

 • Wynajem samochodu z kierowcą, który zawiezie osobę, lub grupę osób na miejsce wylotu.

 • Odbiór podróżnych z lotniska.

 • Przewóz osób z lub na lotnisko komfortowym samochodem. Bus taxi do 8 pasażerów z dużym bagażem.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy bezpieczny dowóz do celu. Oferujemy pomoc przy załadunku bagażu. Powrót z wakacji czy inna podróż lotnicza? Możesz zamówić transport z lotniska do dowolnego miejsca w Beskidzie Śląskim i Żywieckim. Miejsce spotkania na terminalu lotniczym lub przed nim- zawsze ustalamy z klientem. Oczekujemy tak długo, jak potrzeba, uwzględniając ewentualne opóźnienia lotów.

Bus taxi Szczyrk na lotnisko

Jak dojechać z lotniska w Krakowie lub w Katowicach do Beskidu Śląskiego

Jak się dostać na lotnisko w Katowicach? Ile kosztuje taxi na lotnisko w Krakowie? W odpowiedzi na te pytania oferujemy Ci swoje usługi transportowe. Jeżeli szukasz większej- taxi na lotnisko, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Działamy jak taksówka lotniskowa. Zapewniamy naszym Klientom wygodny i przestronny minibus. Busem może jechać 8 pasażerów oraz bagaże. Usługi transferów lotniskowych są dostępne przez 7 dni w tygodniu.

Bezpiecznie i zawsze na czas zawieziemy Cię na Lotnisko

Transport na lotnisko i transport z lotniska to często spore wyzwanie.

Różne godziny lotów. Odległość lotniska od domu czy centrum miasta. Bagaż, który nie zawsze jest poręczny. Dla nas to nie problem. W naszej ofercie znajdziesz usługę komfortowych i bezpiecznych transferów lotniskowych. Transport bezpośrednio spod drzwi Twojego domu na lotnisko i odwrotnie. Osobowa taxi na lotnisko może pomieścić tylko czterech pasażerów plus kierowca. Taksówka osobowa może mieć także ograniczenia co do wielkości bagażu. Nasz samochód pomieści do ośmiu pasażerów wraz z bagażami. Wszystko spokojnie zmieści się do pakownego bagażnika. Korzystając z naszych usług, nie musisz się martwić porą Twojego lotu czy wielkością bagażu. Przewóz na lotnisko będzie komfortowy i punktualny.

Transfer lotniskowy – jak zamówić usługę bus taxi?

Zamówienie usługi transferu lotniskowego- odbywa się telefonicznie.

Należy podać:

 • liczbę osób,

 • datę, godziny wylotu/przylotu/odbioru

 • adres/ port lotniczy (miejsce odbioru i miejsce docelowe)

Zapewniamy bezpieczne, szybkie i bezproblemowe usługi transferów lotniskowych. W trakcie zamawiania odbioru z lotniska można podać nam numer lotu. Ułatwi to dopasowanie czasowe do godziny lądowania samolotu na lotnisku. Możemy dzięki temu uwzględnić ewentualne opóźnienia, które często się zdarzają. Zwykle po wylądowaniu wystarczy ok. 40-45 minut, aby przejść wszystkie odprawy i kontrole. Następnie spotkać się z kierowcą. Kierowca będzie czekał w umówionym miejscu. Co odróżnia transfer lotniskowy od taksówki? Dla zwykłych taxi każde dłuższe opóźnienie lotu może być podstawą do anulacji zlecenia. A dość często zdarzają się ponad 2-godzinne i większe opóźnienia lotów.

Przewóz osób na lotnisko a zwykłe taksówki

Złe warunki pogodowe są częstym powodem zmiany miejsca lądowania samolotów.

W takiej sytuacji, kiedy znamy numer lotu, pojedziemy na lotnisko, na którym będziecie lądować. Związane ze zmianą umowy formalności załatwimy później. W przypadku zwykłych taxi jest to bardziej skomplikowane. Wymaga to zmiany lub zaaranżowania nowego przewozu osób. Taka zmiana jest sporym utrudnieniem zwłaszcza w godzinach nocnych lub podczas lotu. Dlatego, zamiast taxi polecamy skorzystać z usługi przewóz osób na lotnisko. To równie wygodny i pewny transport jak zwykła taksówka osobowa.

Licencjonowany transfer lotniskowy do Szczyrku, Żywca, Bielsko-Biała i okolic w dobrej cenie

Zastanawiasz się, ile kosztuje taxi na lotnisko do Krakowa lub Katowic?

Zależy nam na jasnych zasadach współpracy i uczciwym podejściu do Podróżnych. Wybierając nasze usługi, masz gwarancję, że cena ustalona za przejazd jest stała. Usługa transfery lotniskowe działa identycznie jak taksówki lotniskowe. Kwotę za przejazd busem znasz przed rozpoczęciem usługi. Za transfer z lotniska zapłacisz dokładnie tyle, ile się umówiłeś. Oferujemy prywatny transfer lotniskowy. Zamawiając u nas usługę transferu lotniskowego, pojedziesz sam lub ze swoim towarzystwem. Nie łączymy podróżnych w ramach jednego przejazdu. Zadzwoń i zapytaj o wycenę za przejazd z lub na lotnisko Kraków czy Katowice.

Transfer z lotniska w Balicach i Pyrzowicach do Szczyrku, Żywca, Bielska-Białej i okolic

Oferujemy prywatny transfer lotniskowy w systemie door to door

Usługę kierujemy głównie do podróżnych, którzy przylatują i odlatują z lotniska Kraków- Balice oraz Katowice- Pyrzowice. Szukasz taxi na lotnisko Chopina Warszawa lub taxi na lotnisko Wrocław? - nie stanowi to dla nas żadnego problemu. Odbierzemy Cię z dowolnego lotniska i odwieziemy pod wskazany adres. Poza tym kierowca na Ciebie zaczeka, nawet gdy samolot będzie opóźniony.

Usługa bus taxi Szczyrk na lotnisko – korzyści

Oszczędność czasu i pieniędzy

 • Transport publiczny- jest często awaryjny, ma tendencje do opóźniania, oraz niski komfort jazdy. Sprawi to, że podróż na lotnisko wymaga rozpoczęcia z kilkugodzinnym zapasem. Również w wielu sytuacjach trudno jest dostać się na lotnisko w godzinach nocnych. Jest to spory problem dla pasażerów, którzy mają lot w nocy. Ten problem rozwiązuje bus taxi na lotnisko.
 • Korzystanie z parkingu może być dość drogie. Na dużych parkingach, nie ma gwarancji, że auto będzie odpowiednio pilnowane.
 • Korzystając z usługi bus taxi Szczyrk na lotnisko- podróż jest wygodna i szybka. Bus ma 8 miejsc siedzących a bagaże są schowane w pojemnym bagażniku.
 • Transport bezpośrednio spod adresu na lotnisko lub z lotniska na adres.
 • Jeśli lot powrotny się opóźni zawsze czekamy.
 • Gdyby lot zakończył się na innym lotnisku, jesteśmy w kontakcie z klientem.
 • Zawsze bezpiecznie, punktualnie i na czas.
 • Minimum formalności. Kwota za przejazd na lotnisko podawana jest przed realizacją usługi. Wszystkie płatności są załatwiane raz i bez dodatkowych lub ukrytych kosztów.
 • Łatwe zamówienie usługi bus taxi Szczyrk na lotnisko. Wystarczy zadzwonić i podać szczegóły.

Transport z Beskidu Śląskiego i Żywieckiego

na dowolne lotnisko w Polsce

Skorzystaj z usługi transferu lotniskowego! Spod każdego adresu w Beskidzie Śląskim i Żywieckim. Wygodnie, bezpiecznie i na czas dojedziesz do dowolnego lotniska w Polsce.

Zadzwoń +48607037214

Jak dojechać na lotnisko w Modlinie? Taxi z bielska na lotnisko Modlin. Tanie taxi Bielsko-Biała na lotnisko Warszawa. Taxi bus Bielsko-Biała. Ile kosztuje taxi z Bielska do Krakowa. Przewóz osób na lotnisko Pyrzowice. Transport na lotnisko Pyrzowice. Transport na lotnisko Balice. Przewóz osób na lotnisko Chopina cena. Taxi z bielska na lotnisko Chopina Warszawa. Transport na lotnisko Modlin z Bielsko-Biała. Taxi z Bielska na lotnisko Modlin Warszawa. Przewóz osób Bielsko-Biała- Warszawa cena. Warszawa- Bielsko. Warszawa- Żywiec. Warszawa- Szczyrk. Warszawa- Cieszyn. Warszawa- Oświęcim. Przewóz osób Bielsko-Biała. Przewóz osób Żywiec. Przewóz osób Cieszyn. Przewóz osób Szczyrk cena. Transport osób Szczyrk- Warszawa. Cena przewóz osób. Godziny odlotów i przylotów. Cennik usług transferów lotniskowych. Cennik Szczyrk- Warszawa. Cennik Warszawa- Bielsko-Biała. Cennik. Warszawa- Żywiec. Godziny odlotów. Godziny przylotów. Cennik-przewóz lotniskowy. Cennik transportu na lotnisko. Cennik bus do Krakowa. Cennik taxi bus do Pyrzowic. Cennik prywatnych transferów na lotnisko. Cennik przejazdu na lotnisko Modlin Warszawa.
design by : LEMONPIXEL.pl